Skip to content

Змінено вимоги до головбухів фінустанов

by admin on December 27th, 2011

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ розпорядженням від 24.11.2011 N 707 внесла зміни до Професійних вимог до керівників та головних бухгалтерів фінансових установ.

Головна зміна стосується вимог до головного бухгалтера фінансової установи.

Маєте змогу порівняти стару та нову редакції п.п. “в” п.3.1. Професійних вимог.

Наразі головбух повинен “мати стаж роботи на керівних посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, або стаж роботи на ринках фінансових послуг на посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, – не менший двох років, зокрема, на ринках фінансових послуг – не менший 1 року (для головного бухгалтера кредитної спілки – мати стаж роботи на посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, – не менше трьох років, для головного бухгалтера ломбарду – мати стаж роботи на посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, – не менше двох років)».

Нова редакція цього пункту виглядатиме наступним чином: головубх повинен “мати стаж роботи на керівних посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, або стаж роботи на ринках фінансових послуг на посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською діяльністю, – не менше трьох років;”

Розпорядження набуде чинності з дня його офіційного опублікування.

джерело

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS