Skip to content

Мінфін готує нові МСФЗ-форми для українців

by admin on June 28th, 2012

В листі Мінфіну від 07.06.12 р. № 31-08410-07-27/14462 повідомляється, що форми фінансової звітності буде приведено до вимог чинних МСФЗ до дати складання першої річноі фінансової звітності за МСФЗ.
Таким чином, головбухам ПАТ банків та страховиків до 31.12.12 слід очікувати появи нових форм, які відповідатимуть вимогам міжнародних стандартів.
Цікаво, що вказана обіцянка Мінфіну фактично свідчить про визнання чиновниками того очевидного факту, що нинішні типові форми фінансової звітності, навіть за наявності на них спеціального реквізиту для «МСФЗ-хрестика», насправді не відповідають вимогам МСФЗ.
Отже виникає просте питання: а навіщо ж тоді було ліпити на МСФЗ-невідповідні типові ПСБО-форми реквізізит про можливість їх складання за МСФЗ?
Кому потрібна ця клоунада з поданням «форм з хрестами»?
Крім того, цілком очевидним є факт визнання чиновниками невідповідності вимогам МСФЗ щоквартальної МСФЗ-звітності за проміжні звітні періоди.
Ситуація абсурдна: Мінфін в своїх листах неодноразово вимагав подання МСФЗ-звітів, починаючи вже з першого кварталу 2012 року, і при цьому примусив підприємтства складати цю звітність за формами, які не відповідають МСФЗ.
Така ієзуїтська політика мінфіновських «фахівців» є відверто провокативною.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS