Skip to content

Асиметричне коригування

by admin on December 15th, 2015

В листі ДФС  від 02.12.2015 р. N 26378/10/28-10-06-11 наголошено на тому, що “право зменшувати фінансовий результат до оподаткування на суму списаної заборгованості за рахунок резерву сумнівних боргів у підприємства немає, тому що таке зменшення не відповідатиме пп. 139.2.2 п. 139.2 ст. 139 ПКУ”.
Це є наслідком недолугої норми ПКУ, яка передбачає кригування у випадку формування резерву сумнівного боргу, але не передбачає симетричного коригування у випадку списання безнадійного боргу за рахунок раніше створеного резерву.
Сподіваємось зміни, що наразі запропоновано внести до ПКУ, виправлять цю прикру помилку законодавця.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS