Skip to content

Дивіденди без “авансування”: ДФС за оподаткування

by admin on August 31st, 2016

В листі ДФС від 20.04.2016 р. № 1036/2/99-99-19-02-02-10 висловлюється позиція ДФС стосовно коригування фінрезультату в ситуації, коли емітент не сплатив авансовий внесок.

В пп. 140.4.1 п. 140.4 ст. 140 Кодексу зазначено, що фінрезультат зеншується на суму на суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті на його користь від інших платників податків, які сплачують авансові внески з податку на прибуток при виплаті дивідендів.

Податківці сприймають слово “сплачують” буквально, і роблять наступний висновок:

“платники податку не мають законодавчих підстав для зменшення фінансового результату до оподаткування на суму дивідендів, якщо при їх виплаті сплата авансових внесків не здійснювалась”.

Як ми розуміємо, депутати з таким тлумаченням не згодні.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS