Skip to content

З 2017 , але за 2016

by admin on February 28th, 2017

В листі ДФС від 15.02.2017 р. № 3119/6/99-99-15-02-02-15 надано пояснення щодо звітування профспілковими організаціями.
З 2017 року діє норма ПКУ, згідно якої “для професійних спілок, їх об’єднань та організацій профспілок передбачено подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише у разі порушень вимог п. 133.4 ст. 133 Кодексу”.
Виникло питання – чи слід профспілкам подавати в 2017 році звіти за 2016 рік, якщо згаданих порушень не було.
Відповідь податківців лояльна:
“що норма п. 46.2 ст. 46 Кодексу стосовно подання професійними спілками, їх об’єднаннями та організаціями профспілок звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише у разі порушень вимог п. 133.4 Кодексу вперше застосовуватиметься за результатами звітування за 2016 рік“.

За цією логікою, нові норми ПКУ розповсюджуються на ту звітінсть, що подається в 2017 році за 2016 рік.
А це значить, що неприбуткові організації разом зі звітом за 2016 рік мусили подати до ДФС свою фінансову звітність. Така вимога з’явилася в ПКУ з 2017 року. В 2016 році такого обов’язку ПКУ не передбачав.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS