Skip to content

Податкове планування від Big 4: облік впливу

by admin on July 11th, 2018

Дослідницька група “Спостереження за корпоративною Європою” (Corporate Europe Observatory -CEO) видала доповідь”ОБЛІК ВПЛИВУ“, в якій проаналізовано роль компаній Великої Четвірки у політици податкового планування.

Група заявила: “З огляду на їхню роль як ключових гравців у галузі ухиляння від сплати податків (тax avoidance industry ), цікаво, що ЄС та його уряди-члени уважають їх законними та нейтральними радниками у формуванні політики. Вони повсюдно присутні в процесах політики ЄС щодо боротьби з ухилянням від сплати корпоративних податків (незважаючи на власну зацікавленість ) “.

У доповіді зазначено, що “Велика четвірка” отримує “десятки мільйонів” від Європейської комісії у сфері державних замовлень щороку. Податкова дирекція Комісії заплатила PwC, Deloitte та EY 7 млн. Євро (6,1 млн. Фунтів) у 2014 році для проведення досліджень та аналізів у “різних податкових та митних сферах”.

У доповіді було зроблено висновок: “Настав час викинути” Велику четвірку “та інших гравців у галузі ухиляння від сплати податків з політики запобігання ухиляння від оподаткування в ЄС. Це повинно починатися з визнання конфлікту інтересів, що дозволяє податковим посередникам надавати консультації щодо уникнення податків. Тільки тоді може з’явитися ефективна система, яка гарантує, що формування податкової політики в державних інтересах буде захищено від особистих інтересів “.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS