Skip to content

Слава Україні!

by admin on August 24th, 2018

1917

Делегація Військового Генерального Комітету Центральної Ради з Києва прибуває в Петербург на прийом до Керенського. Зимовий палац охороняє український батальйон.

Спогади В.Кедровського “1917 рік”, Trident Press Ltd, Winnipeg, 1967, с.469:

“Підходимо до дверей. Тут вартовий не встиг роззявити рота, щоб спитати нас, як чуємо, перший вартовий від воріт кричить що є сили:
- “То наші! Члени Військового Генерального Комітету”!
Другий вартовий, вчувши це, вмить ставши струнко, взяв рушницю “на каравул”.
Ми привіталися з ним і почули відповідь на всі груди “по гвардійському”: “Слава Україні!!”

2018

Президент окремо відзначив, що сьогодні Міністр оборони вперше в історії вітав учасників Параду словами «Слава Україні!». «Найміцнішими стають ті традиції, які народжуються в народі. Які генеруються народом і людськими серцями, передаються з покоління в покоління. Серед наших символів є не лише Прапор, Герб і Гімн, про які написано в Конституції, але й національне гасло «Слава Україні! Героям слава!». Від нього ми почуваємо колосальне піднесення, а наших ворогів корчить як чортів від ладану. Воно саме увійшло в наше життя, а тепер настав час надати йому силу Закону», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що подає до Верховної Ради законопроект про зміни до військових статутів, згідно якого це гасло стане головним вітанням у ЗСУ“.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS