Skip to content

Наскільки важливий квартальний EPS?

by admin on August 27th, 2018

Рус Банам (Russ Banham) в Journal of Accountancy публікує матеріал, присвячений диспутам навколо питання необхідності щоквартального звітування в США.
В матеріалі подано думки різних спеціалістів.
Зокрема розглянуто питання щодо того, наскільки важливим для ринку є щоквартальне надання даних про показник прибкутку на акцію (EPS).
Наприклад, Нері Букспан (Neri Bukspan), партнер консультаційної служби фінансової звітності EY зауважує: інвестори спостерігають за динамікою того, що компанія зробила останній квартал і минулого року, і як бізнес буде кращим в наступному кварталі та наступному році. “Наприклад, як компанія заробляє гроші завдяки розширенню на новій території, і чи буде найближчим часом вирішено судовий розгляд проти компанії?” – “Основна інформація є більш важливою, ніж фактична сума EPS”.
Кріс Руджеррі (Chris Ruggeri), національний керуючий партнер департаменту стратегічного ризику Deloitte, наголошує: “Звичайно, інвестори спраглі до фінансових даних, але те, що вони дійсно шукають, це дорожня карта, що показує шлях відтепер до майбутнього”.

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS