Skip to content

Звіт про управління: точка зору ДФС

by admin on January 30th, 2019

Нонна Багмет – начальница Львівського управління Офісу:

“Звіт про управління зобов’язані подавати середні та великі підприємства. При цьому середні мають право не вказувати нефінансову інформацію. Вперше його потрібно буде підготувати за підсумками 2018 року, та подати не пізніше 27 лютого 2019.

Методичні рекомендації, підготовані Мінфіном, стверджують, що у звіті необхідно розкривати таку інформацію: організаційна структура та опис діяльності компанії, результати діяльності, ліквідність і зобов’язання, довкілля, кадрова політика, ризики, дослідження та інновації, фінансові інвестиції, перспективи розвитку, корпоративне управління.

Звіт про управління подається разом із фінансовою звітністю, а значить, до того ж органу. Але в залежності від того, чим займається компанія, органи ці можуть відрізнятися. Банки подають звіти в НБУ, акціонерні товариства — в Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку, страхові — в Нацкомфінпослуг. Але будь-яка юрособа, без винятків, подає фінансові звіти до органів фіскальної служби та статистики”.

Зауважимо, що до Н.Багмет абсолютно права: до ДФС подавати треба саме фінансові звіти. А звіт про управління навряд чи відноситься до фінансової звітності :)
Крім того, навряд чи всі “без винятків” юрособи мають подавати до ДФС фінзвітність. З таким твердженням мабуть не погодяться платники єдиного податку. :)

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS