Skip to content

Атлант опускає плечі

by admin on March 20th, 2019

Всесвітня організація економічного розвитку провела інтернаціональне дослідження щодо оподаткування. В розвинених країнах зафіксовано прагнення населення до справедливого розподілу податкового навантаження, яке б пом’якшувало розрив між бідними та багатими.

Більшість людей, які живуть у розвинених країнах, хочуть, щоб їхній уряд збільшив податки на багатих, і майже 40% готові платити додаткові податки для фінансування охорони здоров’я та пенсій, згідно з опитуванням ОЕСР у 21 країні

У відповідь на заяву «якщо уряд оподатковує багатих більше, ніж вони зараз роблять для того, щоб підтримувати бідних», у кожній досліджуваній країні 60% респондентів вибрали «так» або «безумовно так». У Греції, Німеччині, Португалії та Словенії ця частка зросла до 75% і більше.

Респонденти в Ірландії, швидше за все, скажуть, що вони з задоволенням платитимуть більше податку за краще медичне обслуговування (51%), за нею йдуть Португалія (49%), Греція та Чилі (обидва 48%). Респонденти в Ізраїлі (49%), Чилі (51%) і Литві (53%), швидше за все, скажуть, що готові платити додаткові 2% більше податку на поліпшення пенсій.

Більше половини респондентів заявили, що не отримують справедливої ​​частки пільг з урахуванням податків, які вони сплачують, частка яких зростає до трьох чвертей або більше в Чилі, Греції, Ізраїлі та Мексиці. Дві третини вважають, що інші отримують більше, ніж вони заслуговують.

Майже три з чотирьох людей кажуть, що хочуть, щоб їхній уряд зробив більше для захисту своєї соціальної та економічної безпеки.

У кожній досліджуваній країні, за винятком Канади, Данії, Норвегії та Нідерландів, більшість людей стверджують, що їхній уряд не враховує думки людей, як вони, при розробці соціальної політики. У ряді країн, включаючи Грецію, Ізраїль, Литву, Португалію та Словенію, ця частка зростає більш ніж на дві третини респондентів.

Джерело

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS