Skip to content

КПМГ: культурні ускладнення

by admin on July 1st, 2019

Нещодавні проблеми КПМГ з Комісією з цінних паперів США (SEC) та з Наглядовою Радою (Public Company Accounting Oversight Board )не вщухають.

З’являються подробиці про виявлені внутрішні дефекти якості підготовки аудиторів.

“SEC виявила, що ще в 2015 році численні фахівці з аудиту KPMG обманювали іспити шляхом неправильного обміну відповідями та маніпулювання результатами тестування”.

“Деякі аудитори, які пройшли підготовчі іспити, надіслали свої відповіді колегам, щоб допомогти їм також досягти прохідних оцінок. (Вони відправляли зображення своїх відповідей електронною поштою або друкованими відповідями і передавали їх колегам.) Охоронці включали провідних партнерів з аудиту, які не тільки надсилали відповіді на іспити іншим партнерам, але й запитували відповіді та надсилали відповіді своїм підлеглим.

SEC також виявила, що деякі фахівці з аудиту KPMG маніпулювали внутрішнім сервером, який проводив підготовчі іспити, щоб знизити бал, необхідний для проходження. Змінивши номер, вбудований у гіперпосилання, вони вручну вибрали мінімальні оцінки, необхідні для іспитів. Двадцять вісім аудиторів зробили це чотири або більше разів.”

Джерело

From → Дайджест

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS