Skip to content

FRSE непомітно підкрадається до фінаналітиків

by admin on August 16th, 2019

“Спростити розуміння заплутаних фінансових звітів компаній допоможе створений британськими вченими додаток CFIE-FRSE (The Corporate Financial Information Environment — Final Report Structure Extractor, «Корпоративне фінансова інформаційне середовище — Екстрактор структури остаточного звіту»).
Ця програма скорочує важкі для розуміння перевантажені даними фінансові звіти, щоб допомогти інвесторам та регулюючим органам, повідомляє прес-служба Університету Ланкастера.
Щорічні звіти компанії читати майже неможливо, наголошують учені.
Розроблена британськими науковцями програма здійснює «розтин» та аналіз наративних аспектів річних звітів компаній. Ці документи передусім спрямовані на акціонерів, але також використовуються іншими зацікавленими сторонами, включаючи фінансових аналітиків, потенційних інвесторів, журналістів та регуляторів. <...>

цей додаток вже викликав зацікавлення з боку керівників інвестиційних і хедж-фондів, яким він надає можливість отримати більш повне уявлення про статус і стабільність компаній, а також регулюючих органів, які прагнуть оцінити ефективність регулювання.
CFIE-FRSE проаналізував понад 26 тис. документів, опублікованих між 2003 та 2017 роками компаніями, які котируються на Лондонській біржі. В результаті, зокрема, було виявлено, що за останнє десятиліття середня довжина звіту зросла більш ніж удвічі, майже до 34 тис. слів, зазначають учені.
Завантажити програму можна за посиланням”.

Джерело

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS