Skip to content

XBRL-інвестування: точка зору стандартизатора

by admin on November 5th, 2019

Четвертого листопада голова FASB Рассел Голден (Russell Golden) виступив в Барух коледжі (Baruch College) на форумі з XBRL-інвестування.

“”Великі дані” (“Big data”) є скрізь. Щоб залишатися актуальною, фінансова звітність повинна бути частиною нової цифрової реальності.

XBRL – це цінний шлях до переваг структурованих даних для компаній та інвесторів. Дані з тегами XBRL дозволяють компаніям розповідати власні історії “як прозвітовані дані” – замість того, щоб подавати як агрегатори даних. Дані фінансової звітності тепер можна простежити безпосередньо до джерела, навіть із стороннім агрегатором даних посередині.

Є й інші переваги. Компанії, які підходять до впровадження XBRL як до бізнес-рішення, на відміну від “комплаєнс правил”, бачать кращі результати. Вони говорять нам, що це призводить до кращого внутрішнього контролю, кращих процесів оцінювання, кращої внутрішньої комунікації та покращення внутрішньої координації. Це підживлює те, що ми вважаємо доброчесним циклом, з постійним удосконаленням кожного з його елементів.

Дані XBRL також сприяють кращим рішенням інвесторів”.

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS