Skip to content

“Нульовикам” подарували спрощення у звітуванні

by admin on April 14th, 2011

В листі Мінфіну від 12.04.11 говориться про те, що “суб’єкти малого підприємництва – юридичні особи, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України, зобов’язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва (форми №№ 1-мс та 2-мс), один раз на рік“.
Інші суб’єкти малого підприємництва повинні подавати фінзвітність щоквартально.
Слід визнати, в чинному законодавстві нема достатніх підстав для таких висновків.

http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=290796&cat_id=34931

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS