Skip to content

Стіл круглий, а виклики майбутні

by admin on September 29th, 2012

28-го вересня Всеукраїнська громадська організація “Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України” (ФПБАУ) провела в Кієві засідання круглого столу “Міжнародні стандарти фінансової звітності в Україні:практичні кроки та майбутні виклики”.

Участь у роботі круглого столу взяли представники Центру реформ фінансової звітності Світового банку (Відень, Австрія), в особі пана Генрі Фортіна, керівника Центру та Андрія Бусійок, фінансового менеджера Центру, а також представники регуляторних органів України, бізнесу, професійних організацій, ВНЗів та ЗМІ.

Метою засідання було висвітлення актуальних питань пов’язаних з практичним впровадженням МСФЗ в Україні: від методологічного забезпечення до практичного застосування.

На цьому заході представники Мінфіну поінформували, що за підсумками 2012 року ті українські підприємства, які зобов’язані складати звіти за МСФЗ, будуть складати їх за новими формами.
Отже чекаємо на нові МСФЗ-форми від Мінфіну.
З нетерпінням, і з острахом :)
Сподіваємось, що в тих формах хоча б не буде згадок по “постійні податкові різниці”, які не стандартизуються системою МСФЗ.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS