Skip to content

Нема інвентаризації – нема ліквідації

by admin on May 21st, 2015

ДФС в листі від 31.03.2015 р. N 6694/6/99-99-19-02-02-15 наголосила на тому, що нараховувати в податковому обліку амортизацію на активи, які залишилися на окупованих територіях, не можна.
Списати такі активи на витрати податківці теж не дозволяють. При цьому вони посилаються на п. п. 146.16 ст. 146 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) в редакції, що діяла до 01.01.2015 р., і вказують на неможливість проведення інвентаризації, яка має підтвердити факт ліквідації основних засобів.

Наш коментар:
За умов використання бухгалтерських правил, встановлення факта втрати контролю достатньо для списання активу на витрати.

From → НОВИНИ

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS