Skip to content

CFO: перспективи

by admin on June 27th, 2019

Висновки про те, що буде формувати майбутнє фінансового управліннї, викладено сьогодні в новому звіті АССА (Асоціація дипломованих сертифікованих бухгалтерів) і PwC під назвою “Фінанси: подорож у майбутнє“?

Звіт підсумовує відповіді понад 1100 клієнтів PwC у всьому світі, а також думки учасників серії круглих столів щодо шести гіпотез про майбутнє фінансів, які були розроблені спільно АССА та PwC. Результати такі:

- 65% згодні, що структурні зміни зроблять фінансову функцію віртуальною

-лише 22% погодилися, що незабаром будуть потрібні нові ролі, навички та кар’єрний шлях, оскільки традиційні фінансові ролі зникнуть.

-50 відсотків вважають, що традиційна роль фінансового директора більше не існуватиме – її замінять ролями головного операційного директора та головного стратегічного керівника.

Є помітні відмінності у сприйнятті країн. Лише 27% опитаних Великобританії та 22% респондентів Республіки Ірландія вважали, що фінансова команда буде більш перспективною, порівняно з 46% у Сінгапурі та Китаї та 45% у Малайзії.

Відповідаючи на запитання про нові ролі, навички та кар’єрні шляхи, 27 відсотків респондентів у Гонконзі повідомили, що це навряд чи відбудеться, порівняно з 12 відсотками в Китаї, 19 відсотків у Великобританії та 15 відсотками в Ірландії. Глобальні результати на рівні 22% свідчать про те, що фінанси повинні переосмислити свій підхід до талантів і суттєво інвестувати в людей та їхній розвиток.

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS