Skip to content

EY – Wirecard – KPMG

by admin on July 29th, 2020

FT повідомляє, що EY підтвердить фінзвітність Wirecard без застережень.

EY відхилив аргументи, висунуті спеціальним аудитом KPMG про те, що Wirecard не можна дозволяти повністю консолідувати продажі та прибутки, отримані від своїх сторонніх ділових партнерів, і що гроші, що зберігаються на рахунках в Азії, не повинні розглядатися як його готівка.

“Як правило, в будь-якому звичайному процесі аудиту лише незначні деталі, а не фундаментальна думка аудитора змінюються на такому пізньому етапі”, – сказав Гансруді Ленц (Hansrudi Lenz), професор бухгалтерського обліку в Вюрцбургському університеті, додавши, що він вважає “дуже дивним”, що ЕY розглядає можливість проведення Wirecard некваліфікованого аудиту.

У звяві EY вказано, що що випуск результатів Wirecard у 2019 році затримувався багато разів, оскільки EY повідомила компанію, що вона не змогла завершити аудиторську роботу, додавши, що “в кінцевому рахунку це саме EY викрила шахрайство, пов’язане з Wirecard. Шахрайство було розкрито після того, як EY звернувся до головних офісів двох філіппінських банків, які, за словами Wirecard, зберігали гроші. Банки повідомили EY в середині червня, що підтвердження залишків на рахунках було «помилковим».

Минулого місяця EY повідомив, що треті сторони надали фірмі неправдиву документацію у зв’язку з аудитом Wirecard у 2019 році.

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS